شماره تلفن واحد گشت تهران

برای تماس با شرکت واحد گشت تهران می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09121345530

سرویس‌های واحد گشت تهران

اجاره اتوبوس دربستی

شرکت واحد گشت تهران، ارائه دهنده سرویس اجاره اتوبوس دربستی در هر نقطه‌ای از ایران می‌‌باشد. واحد گشت تهران با به کارگیری راننده‌های ماهر و اتوبو‌س‌های سالم از لحاظ فنی و کیفی، بهترین ارائه دهنده سرویس اتوبوس اجاره‌ای در تهران است. همین حالا با ما تماس گرفته و سرویس مورد نظر خود را رزرو کنید.

اجاره اتوبوس دربستی VIP در تهران

سرویس اجاره اتوبوس VIP واحد گشت تهران، با اتوبوس‌های به روز 24 نفره آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. شما می‌توانید برای انجام سفرها و جا به جایی درون شهری و برون شهری با ما تماس گرفته و اتوبوس‌های VIP  واحد گشت تهران را رزرو کنید.

اجاره اتوبوس دربستی ۴۴ نفره

اتوبوس‌های 44 نفره واحد گشت تهران مناسب برای سفرهای درون شهری مانند اردوهای دانش آموزی و سرویس ایاب و ذهاب بهشت زهرا می‌باشند.

اجاره اتوبوس دربستی درون شهری

اتوبوس‌های دربستی درون شهری واحد گشت تهران، با مقرون به صرفه‌ترین قیمت و سریع‌ترین زمان ممکن جهت رفاه حال هموطنان آماده خدمت رسانی هستند.

واحد گشت بهشت زهرا

سرویس واحد گشت بهشت زهرا برای ایاب و ذهاب راحت و بی دغدغه در شهر تهران، آماده خدمت‌رسانی به سوگواران و عزاداران محترم است.

اجاره تشریفات دربستی

تشریفات دربستی واحد گشت تهران، مناسب برای رفاه حال مقامات ارگان‌ها و شرکت‌ها برای جا به جایی‌های درون شهری هستند. این اتوبوس‌ها از به روزترین و تشریفاتی‌ترین اتوبوس‌ها می‌باشند.

ترانسفر فرودگاهی دربستی

برای جا به جایی‌های گروهی به سمت فرودگاه یا از فرودگاه به مکان‌های مشخص می‌توانید سرویس ترانسفر فرودگاهی واحد گشت تهران را سفارش دهید.