اجاره اتوبوس دربستی برای اردوی مدارس

اجاره اتوبوس برای اردوی مدارس

از دوران مدرسه به غیر از یک مدرک دیپلم، انبوهی از خاطرات با هر دانش آموز باقی می‌ماند. پررنگ‌ترین خاطره برای هر دانش آموز، خاطره گردش با اتوبوس اردو در سطح شهر است. اتوبوس‌های اردو، در ذهن ما نقش یک واگن تفریحی در شهربازی را داشت که یک روز کامل ما را از درس و مشق و امتحان و انضباط دور می‌کرد. اجاره اتوبوس دربستی برای اردوی مدارس از دغدغه‌های اصلی مدیران و معاونان مدارس است. حفظ جان دانش آموزان و عدم بروز مشکلات فنی در مسیر از اصلی‌ترین دلایل اجاره اتوبوس دربستی از یک جای معتبر برای مدارس است.

اتوبوس‌های واحد گشت تهران از لحاظ ایمنی در بالاترین سطح کیفی قرار دارند. شما می‌توانید با اجاره اتوبوس دربستی برای اردوهای مدارس خود، خاطره روزهایی شاد و شیرین برای نسل جدید به یادگار بگذارید. 

09121345530

 

اجاره اتووس برای اردوی مدارس

شیرینی یادآوری خاطرات مدرسه و اردوها

مدرسه غالباً محیطی شاد با خاطرات تلخ و شیرین در حافظه‌مان به یاد مانده است. روزگاری که دور یا شاید نزدیک ۱۲ سال در دومین خانهٔ مان گذشت. خاطراتی تلخ و شیرین، رفاقت‌هایی گاه استوار و گاهن بسیار کوتاه، شیطنت‌های تند و تیز با معلم یا فرارهایی بین زنگ از آن، یادبودهایی که بخش عظیمی از وجودمان را به خودش اختصاص داده است. سر صحبت ما با بخش کوچک ولی تأثیر گذارترین آن روزهاست؛ اردوی مدارس!

لذتی که بی پایان بود و به شناخت کاملی از دوستان می‌انجامید، اردوها نقطه اوج سال تحصیلی بودند. اردوها به کنش‌های رفتاری ما در مدرسه می‌انجامید و سطح جدیدی از قالب‌های اخلاقی را در فرد ایجاد می‌کرد. حس‌هایی که متأسفانه به دلیل ضعف سیستم آموزشی مورد توجه قرار نگرفت و جامعه‌ای تک محور و به دور از اجتماع را در ما نهادینه کرد! همهٔ ما حداقل یک بار اردو را تجربه کردیم و خاطرات آن حتی اندک ولی هک شده در ذهن‌مان باقیمانده است.

مطالب پرطرفدار سایت:  فرهنگ سفر گروهی با اتوبوس وی آی پی واحد گشت

اجاره اتوبوس برای اردوی مدارس

یک دقیقه به گذشته برگردید و آخرین اردویی که در آن شرکت کردید را به یاد بیاورید؛ چه خاطرات شیرینی! چه لحظاتی که گذشت.. چقدر هزینه می‌کنید برای بازگشت به طلایی‌ترین روزهای مدرسه؟ جالب نیست؟ گذر زمان و بغض شادترین روزها

بله! به همین دلیل است که اردو دارای اهمیتی فراوان است و از آن مهم‌تر، وسیله نقلیهٔ مورد استفاده در آن.

اجاره اتوبوس برای اردوی مدارس

اجاره اتوبوس برای اردو یکی از مهم‌ترین نکات برگذاری یک خاطره به یادماندنی در ملکه ذهن هر دانش‌آموزان است. شما که نمی‌خواهید کامشان را با خرابی یا عدم نبود امنیت و رفاه اول سفر تلخ کنید؟

بله، اجاره اتوبوس برای اردوی مدارس تا چه حد مهم و حائز اهمیت است. از آن جهت که با جان انسان در ارتباط بوده و کوچک‌ترین سهل‌انگاری در آن فاجعه‌ای به بار می‌آورد و طی سال‌های پیش به دلیل نبود امکانات و کیفیت و استانداردهای لازم کم شاهد این داستان‌ها و روایت‌های تلخ نبودیم.

اردوها غالبان طیف گسترده‌ای از دانش آموزان را در یک مدرسه تشکیل می‌دهند، در اکثر موارد سه تا چهار کلاس در یک اردو حضور دارند و معمولاً در گروه‌های ۴۰ نفره با زیر گروه‌هایی کوچک‌تر تقسیم می‌شوند مثلاً ۵ تا ۵ یک گروه که در مجموع ۴۰ نفر می‌شوند. پس تعداد صندلی‌ها اولویت بالایی برای مدارس دبیرستانی دارد.

البته باید این نکته را اشاره کرد که تنوع اتوبوسی واحد گشت تنها به اجاره اتوبوس برای اردوی مدارس ختم نمی‌شود و این شامل: اتوبوس 44 نفره، اتوبوس VIP، اتوبوس‌های توریستی و… نیز می‌شود که با مراجعه به سایت یا تماس با شماره 09121345530 هماهنگی لازم را می‌توانید به عمل آورید.

مطالب پرطرفدار سایت:  ۷ مزیت اجاره اتوبوس دربستی که تا کنون از آن بی خبر بوده اید!

حفظ امنیت جان دانش آموزان

نکته مهم‌تر تأمین امنیت جان دانش آموزان است که با کوشش و مهم دانستن آن توسط مدیران واحد گشت، اتوبوس‌ها همیشه بروز و دارای بالاترین سطح امنیت و رفاه را دارا می‌باشند. که در شرح آن می‌توان از استانداردهای سوختی و ستاره ایمنی یا وجود کپسول‌های آتش‌نشانی، شکستن شیشه با چکش مخصوص، کیت لوازم اولیه پزشکی، و حتی بلندگو برای صحبت اشاره کرد.

امنیت به غیر از تجهیزات و خود اتوبوس، به توانایی راننده آن نیز مربوط می‌شود. جا دارد اطمینان کافی نسبت به تجربه بالا رانندگان عزیز و سطح روابط آنها با افراد به ویژه کودکان باشیم که خیال هر پدر و مادری را نسبت به اردو و سفر را، راحت می‌کند. اجاره اتوبوس دربستی برای اردوی مدارس از جاهای مطمئن آسایش خیال و شادی هم برای دانش آموزان و هم برای مدیران مدارس به ارمان می‌آورد.

شما می‌توانید جهت اجاره اتوبوس برای اردو با کارشناس ما به شماره تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت روز، ساعت و… را انجام و استعلام کنید و با خیال راحت سایر موارد اردو را تهیه و تنظیم کنید.

امیدوارم با مطالعه مقاله فوق کمک شایانی به ثبت خاطره در ذهنی پر از تکرار باشم.

09121345530

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *