تجربه سفری خاطره انگیز با اتوبوس VIP واحد گشت تهران

اتوبوس VIP

اتوبوس‌ها از جمله وسایل حمل و نقل راحتی هستند که آسایش و رفاه کافی برای مسافرین فراهم می‌کنند. در سفرهای طولانی مدت اما بیشتر افراد هواپیما یا قطار را ترجیح می‌دهند. این روزها با افزایش نرخ تورم و هزینه‌های خانوار، میزان سفرهای داخلی و خارجی کاهش یافته و افراد به دنبال پیدا کردن راه‌های جایگزین و ارزان‌تر برای سفر هستند. راه حل چنین مشکلی سفر با اتوبوس است. این روزها با پیشرفت لحظه ای ماشین آلات صنعتی، اتوبوس‌ها سر و شکل تازه ای به خود گرفته‌اند و از امکانات بیشتری برخوردار شده‌اند. از جمله اتوبوس‌های مناسب برای سفر و رفت و آمد بین شهری، اتوبوس‌های VIP می‌باشند. اتوبوس‌های VIP سفر را برای مسافرین بسیار دلپذیر و خاطره انگیز می‌کنند.

شما می‌توانید با کرایه اتوبوس‌های VIP واحد گشت تهران سفری خاطره انگیز برای خود و همراهان تان رقم بزنید. استعلام قیمت اجاره اتوبوس VIP از طری شماره تماس زیر:

09121345530

امکانات اتوبوس VIP

صندلی‌های تخت خواب شو

اتوبوس‌های VIP دارای صندلی‌های راحت و تخت خواب شو هستند که برای سفرهای طولانی مزیت به حساب می‌آید. اتوبوس‌های VIP دارای ۲۴ عدد صندلی می‌باشند؛ به همین دلیل صندلی‌ها به راحتی می‌توانند به عقب برگشته و به تخت خواب تبدیل شوند. در چنین شرایطی استراحت شما باعث تنگ شدن جای نفر پشت سری تان نمی‌شود و آزردگی به وجود نمی‌آید.

اتوبوس VIP

مانیتور و پریز برق

هر یک از صندلی‌های اتوبوس VIP دارای یک مانیتور هستند که مسافران می‌توانند در طول مسیر به تماشای فیلم پرداخته و دچار رخوت و خستگی نشوند. در کنار صندلی‌های برخی از اتوبوس‌های VIP پریز ر وجود دارد که می‌توانید به راحتی تلفن همراه خود را با آن شارژ کرده و دده تمام شدن باتری موبایل خود را نداشته باشید.

مطالب پرطرفدار سایت:  مزایای کرایه اتوبوس روزانه شرکت واحد گشت تهران

همچنین برخی از مدل‌های پیشرفته تر از اتوبوس‌های VIP مجهز به اینترنت بی‌سیم WiFi هستند. در این صورت می‌توانید در طول مسیر به اینترنت متصل شوید.

سیستم‌های مجهز تهویه مطبوع

در اتوبوس‌های VIP سیستم‌های تهویه مطبوع تعبیه شده‌اند. چه در زمستان و چه در تابستان می‌توانید از هوای مطبوع و دلپذیر در جاده‌های گوناگون بهره‌مند شوید. کولر، بخاری و هواکشهای قوی در از جمله عوامل اصلی راحتی مسافرین در اتوبوس‌های VIP است.

سفر با اتوبوس‌های VIP برای تمام افراد سفری همراه با آسایش و راحتی است. توصیه می‌شود که افراد سالمند و ناتوان، زنان باردار و کودکان برای سفرهای طولانی مدت از اتوبوس‌های VIP استفاده کنند تا بتوانند لذت کافی را از سفر خود ببرند.

اتوبوس‌های VIP واحد گشت تهران آماده خدمت رسانی برای سفرهای گروهی و دسته جمعی شما عزیزان می‌باشد. همین الان از طریق شماره تلفن 09121345530 با ما تماس گرفته و سرویس مورد نظر خود را کرایه کنید.

09121345530

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *