مزایای کرایه اتوبوس روزانه شرکت واحد گشت تهران

اجاره اتوبوس دربستی و واحد گشت

اتوبوس از وسایل قدیمی ولی همچنان پا بر جا در امر حمل و نقل است. کرایه اتوبوس روزانه از سال‌ها قبل برای رفت و آمد گروهی کارمندان، دانش‌آموزان، دانشجویان مورد استفاده قرار گرفته است. کرایه اتوبوس روزانه به علت مزایای زیادی که دارد تا به امروز ادامه پیدا کرده است. در مقاله زیر چند ویژگی مثبت کرایه اتوبوس روزانه شرکت واحد گشت تهران برایتان برشمرده‌ایم. شما میتوانید با یک تماس با واحد گشت تهران در هر لحظه، اتوبوس مورد نظر خود را کرایه کنید.

 

اولین اتوبوس در دنیا توسط <والتر هنکاک> و همکارش <سر گلدورثی گرنی> در سال 1830 میلادی ساخته و در 1833 وارد شهر لندن شد ولی برای ما ایرانیان ورودش به زمان قاجار بر میگردد و توسط تاجری بلژیکی، برای اولین بار در شهر رشت مورد استفاده قرار می‌ گیرد.
ورود اتوبوس پس از اسب و گاری تحولی بزرگ و گامی استوار بود که همچنان بر جاده‌ ها می‌تازد و مورد استفاده هر روزه انسان ها قرار میگیرد.

کرایه اتوبوس روزانه

چرا اتوبوس؟

شهر ها تشکیل شده از خیابان ها و کوچه های بسیار بزرگ و گاه کوچک هستند، هر شهر از ساختار و شکل های گوناگون تشکیل شده است. برای مثال شهر بارسلون در اسپانیا مربعی بزرگ که خود تقسیم به مربع‌های شده است، شکل گرفته یا بندرعباس خودمان که شهری خطی و متشکل از چند خیابان و بلوار اصلی است که در کنار هم امتداد یافته‌اند، همانطور که گفتیم ‌شهر ها گوناگون‌اند و به همین سبب دارای نقاط قوت و ضعف هستند.

هر شهر بنا به نوع و آب و هوا، مکان جغرافیایی، پستی و بلندی میتواند از نوعی خاص از وسایل نقلیه بهره ببرد مثلا یک شهر بسیار بزرگ است ولی به دلیل بد نقشه بودن آن فقط چند مسیر مترو میتواند داشته باشد آن هم بالای سطح زمین یا شهری دیگر به دلیل سطح ارتفاع زیاد در منطقه‌های آن نمیتواند از مترو بهر ببرد اما همه‌ی مشکلات هم، حریف جاه طلبی اتوبوس نیستند. حال چه کاربرد آن خدماتی باشد چه تجاری چه روباز توریستی، فاتح اتوبوس است!

چه در لحظه چه روزانه، همه وقت اتوبوس اجاره کنید!

کرایه اتوبوس روزانه

در بالا هم گفتیم تنها اتوبوس است که میتواند چه درون شهر و چه در خارج آن فاتح باشد. این امتیاز مثبت سبب اجاره‌ای یا کرایه‌ای شدن و بهرمندی از خدمات آن توسط ارگان‌های مربوطه میشود. شاید بپرسید چرا؟ شرکتی که کارکنان مختلف از مکان های مختلف را داراست و موظف به ارائه خدمات ایاب و ذهاب است نمی‌تواند برای مثال از مترو استفاده کند زیرا :

1 اجاره و کرایه شخصی داده نمیشود.
2 قابلیت دسترسی به همه نقاط را ندارد.
3 همه‌ی شهرها مترو ندارند.
و…
یا حتی خودرو شخصی

کارهای عقب افتاده دارید؟ انجام دهید!

کرایه اتوبوس روزانه

از دیگر مزایای اتوبوس، انجام کارها در آن است، اتوبوس هواپیما نیست که خبری از اینترنت نباشد یا مانند مترو جای نشستن نداشته باشد. با کرایه اتوبوس روزانه تعداد و ردیف صندلی‌ها بر اساس تعداد مسافر است و انها با نشستن بر صندلی در کمال آرامش و رفاه می توانند کتاب، پرداخت قبض یا حتی شروع به ثبت پدیده‌ها کنند (روز مره نویسی) 

پس نگران نباشید زیرا هم جای کافی دارید هم زمان برای استفاده بهتر تلف نکردن وقت خود.

مطالب پرطرفدار سایت:  سفر به روستای افجه با اتوبوس اجاره ای واحد گشت

پس انداز کنید!

کرایه اتوبوس روزانه

اکثر شرکت هایی که موظف به جابجایی کارکنان هستند، تعداد پرسنل بالایی دارند و به دلیل استهلاک و مصرف سوخت بالا در خودرو های ایرانی و قیمت بالای سوخت (بر اساس درآمد فعلی) و هم اینکه تعداد صندلی های خودرو های شخصی بسیار کم است (نهایت 4 نفر) به صرفه نیست. اما اتوبوس‌ها از سوخت گازوئیل استفاده می کنند که ارزان است و اینکه مقاومت اتوبوس ها به دلیل نوع ساخت و کاربرد آنها بسیار بالاست و خیلی کمتر خراب شده و مجبور به مرخصی می شوند. پس کرایه اتوبوس روزانه یا قراردادی بسیار به صرفه‌تر است.

دسترسی راحت‌تری داشته باشید!

کرایه اتوبوس روزانه به مراتب راحت تر و ایمن تر از خودروهای شخصی است؛ زیرا اکثر رانندگان این ناوگان دارای صلاحیت و کار اول در ارگان های دولتی هستند. برای کرایه اتوبوس روزانه یا… نیازی به ثبت نام و اتاق به اتاق شدن خاصی نیست و قوانین در آن نیز دست و پا گیر نیستند. البته به جز سرویس مدارس که نیاز به مجوز آموزش و پرورش دارد. البته طی تلاش‌های جدید بسیار راحت تر شده و مانند گذشته پیچیده نیست. اکثرا توسط آژانس های مسافرتی یا حتی با مراجعه به شهرداری امکان دسترسی پیدا می‌کنید. 

امنیت در کرایه اتوبوس روزانه

کرایه اتوبوس روزانه

کارخانه‌‌های اتوبوس سازی محدود و دارای قوانین بسیار سختی می باشند که بر اساس زمان هر سال جدید و بروز می شوند.  این نشان از اهمیت بالای جان مسافران است.
هر کشور نیز برای خود یکسری استانداردهایی برای اتوبوس‌ها مشخص می‌کند. البته به جز کشور‌های آفریقا و هند که در آن‌ها مدیریتی وجود ندارد و از اتوبوس‌های قدیمی در جاده‌های غیر ایمن استفاده می شود.
اتوبوس‌ها جز امنیت به راحتی هر چه بیشتر مسافر نیز کمک می‌کنند. امروزه به دلیل رقابت بالای شرکت های اتوبوس سازی، رفاه مسافر و امنیت آن، حرف اول را میزند و این را در لوکس تر شدن اتوبوس‌ها نیز می‌توان دید.

کرایه اتوبوس روزانه

سرعت در جابجایی با کرایه اتوبوس روزانه

گفتیم که اتوبوس در هر شرایطی چه بارانی چه صاف و عالی، چه هوای مطلوب بهاری یا سرد زمستانی حاضر و فعال برای انجام خدمات است و بلندی و سراشیبی نمی‌شناسد پس موجب سرعت بهره‌وری بالا در آن می‌شود.

با کرایه اتوبوس روزانه دیگر خبری از ایست در ایستگاه یا دیر و زود رسیدن آن نباشید. زیرا تعداد سرنشین‌ها و زمان حرکت آن‌ها مشخص است. یا حتی کرایه برای یک روز هم زمان رفت و برگشت مشخصی دارد. پس زمان را از دست نمی‌دهید بلکه حتی از آن هم پیشی می‌گیرید.

مطالب پرطرفدار سایت:  اجاره اتوبوس VIP در تهران

سخنی با شما

در متن بالا سعی شد درک بهتر و دلایل قانع کننده‌ای بدهد که چنانچه نیاز به کرایه یا اجاره وسیله ای برای حابجایی داشتید از اتوبوس استفاده کنید. 

اتوبوس‌هاس شرکت واحد گشت تهران، تامین کننده امنیت خاطر، سرعت مطمئنه برای رسیدن به مقصد و رفاه حال مسافرین می‌باشند. با استفاده از خدمات واحد گشت تهران یک عمر مشتری ما شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *