اقدامات ناوگان اتوبوسرانی برای جا به جایی مسافران در اربعین

ناوگان اتوبوسرانی

با نزدیک شدن به ایام متبرک اربعین مردم عزیز کشورمان خود را برای راهپیمایی باشکوه پیاده‌ روی اربعین آماده می‌کنند. تمامی ارگان‌های خدماتی در این زمان تلاش می‌کنند تا مراتب راحتی زوار را فراهم کنند. به همین منظور ناوگان اتوبوسرانی نیز با برگزاری جلسات هماهنگی مقدمات این رویداد عظیم را با سایر ارگان‌های خدمات رسانی فراهم می‌کند. رفاه حال زائران در طول این راهپیمایی از اولویت‌های سازمان‌های زیربط این رویداد عظیم است. به همین دلیل تمامی سرویس‌های خدمات رسانی برای انجام وظیفه در این امر دینی حاضر شده و در صواب آن سهیم خواهند شد.

اقدامات ناوگان اتوبوسرانی

سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه نیز اقدامات لازم برای استقرار ناوگان اتوبوسی در مرز خسروی به منظور جا به جایی زائرین اربعین حسینی به عمل خواهد آورد. اتوبوس‌ها از تمام شهرهای کشور مسافرین را به مرزهای مشترک با کشور عراق می‌آورند که در این بین مرز خسروی در استان کرمانشاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مدیرکل راهداری استان کرمانشاه از تدارک ۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای خدمت‌رسانی با امکانات معین در این استان خبر داد.

تشکل های صنفی بخش مسافر نسبت به تعیین نرخ جابجایی مسافر در ایام اجرای طرح به مرزهای چهارگانه و بالعکس اقدام خواهند کرد و از بیست و چهارم تا بیست و نهم مهر ماه از مرز خسروی به شهرستان های پس کرانه با لحاظ جبران نرخ رفت و برگشت اقدام می شود.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیز دست به اقدامات همسو با اتوبوسرانی زده است. استقرار و راه‌اندازی جایگاه سیار گازوئیل در پایانه مسافربری شهید کاویانی، نصب دو دستگاه جایگاه سیار بنزین و گاروئیل در مسیر برگشت سر پل ذهاب به اسلام آیاد غرب و دو دستگاه جایگاه سیار بنزین و گازوئیل در پایانه مرز خسروی از جمله اقدامات این شرکت است.

مطالب پرطرفدار سایت:  ممنوعیت تردد اتوبوس های فاقد معاینه فنی از اول پاییز در تهران

همه‌ی ارگان‌ها در این زمان می‌کوشند تا به زائران اباعبدلله خدمت‌رسانی کرده و در صواب این گردهمایی عظیم شیعیان سهیم باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *